Xdsl


Erişim Hızı  (\s)   Kota  (GByte) Satış Fiyatı (TL)      Kampanyalı  Satış  Fiyatı (TL)                                                                                                        
2 Mbps Limitsiz 66  
4 Mbps Limitsiz 82  
8 Mbps Limitsiz 97 85
16 Mbps Limitsiz 112  
32 Mbps Limitsiz 145  

Not: Web sitemizde görmüş olduğunuz tarifelerde adil kullanım kotası (ADK) olmayıp herhangi bir şekilde download ve hız kısıtlaması bulunmamaktadır.

*Diğer İnternet Servis Sağlayıcı Firmalardan almakta olduğunuz XDSL aboneliğinizi HazatNet'e taşıyabilir HazarNet avantajlarından faydalanabilirsiniz. 

*XDSL Tarifelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için Bizimle irtibata geçin.     

 İnternet Taşıma Sıkça Sorulan Sorular


1. İnterneti taşıma şartları nedir?

İnternetinizi 90 gün içinde 1 kez yılda en fazla 4 kez taşıyabilirsiniz. Nakil, iptal v.b. şekilde devam eden işlemleriniz olmamalı. Bu işlemler bittikten sonra geçiş talebi yapabilirsiniz.

2. İnterneti taşımada herhangi bir masraf ödeyecek miyim?

İnternetinizi taşırken herhangi bir masraf ödemeyeceksiniz.

3. İnternetimi taşımak için hangi belgelere ihtiyacım var?

İnternetinizi taşımak için 2 adet ıslak imzalı ISS’ler arası geçiş başvuru formuna ek olarak , bireysel abonelerde 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, Kurumsal abonelerde ise imza sirkülerine ihtiyaç bulunmaktadır.

4. İnternet faturam için otomatik ödeme talimatım varsa ne olacak?

İptal edip yeni faturanız için anlaşmalı bankalara yeniden talimat vermeniz gerekmektedir.

5. Eski aboneliğime ilişkin bir borcum varsa taşırken ne olacak?

İnternetinizi taşıyablirsiniz.Eski internet servis sağlayıcınız ödenmesi gereken toplam borç tutarınız ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

6. İnternetimin taşınması hemen mi oluyor? Herhangi bir kesinti yaşayacak mıyım?

Eski internet servis sağlayıcınız geçişiniz için tüm şartlar ve belgeler uygun ise 2 iş günü içinde onay verdiği anda, HazarNet adsl geçiş işlemlerinizi internetinizi kesintiye uğramadan gerçekleştirecektir. Bu aşamada HazarNet Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek gerekli bilgilendirme ve modem ayarları için yönlendirmeyi yapacaktır. Aynı zamanda, cep telefonunuza sms ile modem kullanıcı adı ve bilgileriniz gönderilecektir.

7. Mevcut aboneliğim limitli, geçiş yapacağım ISS’te de mi limitli internet kullanmam mı gerekiyor? Limitsiz internete direk geçiş yapabilir miyim?

Size sunulan kampanyalar arasından tercihinizi yaparak istediğiniz hız ve tarifelerden faydalanabilirsiniz.

8. Sahip olduğum Modemim var? Ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmalı mıyım?

HazarNet adsl’e geçişinizle birlikte yeni kullanıcı adı ve şifreniz oluşacaktır .Yeni kullanıcı adı ve şifrenizi modeminizin arayüzüne girerek HazarNet adsl’den bağlantınızı sağlayabilirsiniz. Modeminiz yeni kullanıcı adı ve şifrenizin girilmesine izin vermez ise eski İnternet Servis Sağlayacağınız tarafından kilitlenmiş olabilir bu durumda modeminizin üretici firmasıyla iletşime geçerek kiliti kaldırabilirsiniz ya da avantajlı modemli kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.


 

Visit www.betroll.co.uk the best bookies